Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie

Aktualności

26 listopada 2015 21:01 | Aktualności

REJONOWY KONKURS „PRZYSŁOWIA POLSKO – NIEMIECKIE”

Warto się ich uczyć, a następnie posługiwać się nimi nawet w codziennej komunikacji, gdyż uatrakcyjniają wypowiedź, a niejednokrotnie pomagają celnie spuentować jakąś myśl. Dzięki ich znajomości można czasem przekazać coś w zawoalowany sposób, „zabłysnąć” i zrobić...

czytaj więcej »

26 listopada 2015 19:18 | Aktualności

LOGO PILNIE POSZUKIWANE!!!

UWAGA!!! OGŁASZAMY WIELKI KONKURS Z SUPER NAGRODAMI NA LOGO SZKOŁY!!! ZSPT CKU to jednocześnie stara i nowa szkoła. Przez dziesiątki lat funkcjonowała jako Zespół Szkół Rolniczych i miała swoje charakterystyczne logo. We wrześniu 2013 roku nastąpiła zmiana nazwy szkoły...

czytaj więcej »

25 listopada 2015 17:08 | Aktualności

Jubileuszowy finał konkursu pod hasłem „Bezpieczna praca w indywidualnym gospodarstwie rolnym”

Jednym z podstawowych elementów kształcenia w szkołach dla młodzieży, poza zajęciami o charakterze klasowo – lekcyjnym, jest udział w zewnętrznych formach doskonalenia szeroko rozumianych kompetencji i umiejętności zawodowych. Taki charakter ma konkurs skierowany do uczennic i uczniów...

czytaj więcej »

Najnowsze komunikaty

19 listopada 2015 14:11 | Komunikaty

Konkursy z języka niemieckiego

Przypominam uczniom o zbliżających się ostatecznych terminach oddawania prac na konkursy z języka niemieckiego: 10.12.2015 r. - Najpiękniejszy plakat filmowy 14.12.2015 r. - Weihnachten ist für mich.... Zachęcam do wzięcia udziału. Izabela Rychlik

czytaj więcej »

17 listopada 2015 10:34 | Komunikaty

SPEKTAKL TEATRALNY W ORATORIUM MARIANUM UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO

Austriackie Forum Kultury oraz Biblioteka Austriacka Uniwersytetu Wrocławskiego mają zaszczyt zaprosić Młodzież Szkolną na spektakl teatralny "CURIE – MEITNER –LAMARR – niepodzielne", który odbędzie się 10 grudnia 2015 r. o godz. 12.00 w Oratorium Marianum Uniwersytetu...

czytaj więcej »

14 listopada 2015 22:11 | Komunikaty

Kolędowanie

Dnia 11 i 18 grudnia br. od godz. 14:45 zapraszam do sali A1 na wspólne kolędowanie, które będzie połączone z podróżą w krainę europejskich tradycji bożonarodzeniowych.

czytaj więcej »