Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie

Najnowsze wiadomości

23 maja 2016 18:23 | Aktualności

Regionalne Targi Rolnicze

W dniach 21–22 maja miały miejsce IX Regionalne Targi Rolnicze Gołaszyn – Wiosna 2016, podczas których zainteresowani mogą zapoznać się z najnowszymi ofertami branży rolniczej, obejrzeć wystawy gołębi, kur, papug i królików. Korzystając z dużego zainteresowania...

czytaj więcej »

22 maja 2016 23:12 | Aktualności

UWAGA KONKURS

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez firmę ANWIL S.A., gdzie patronem jest KCER – Montuj memy z CANWILem. Szczegóły konkursu znajdują się pod linkiem: https://www.tropicielemitow.pl/konkurs/ oraz w załączniku. Konkurs trwa do 15.06.2016 a na zwycięzców...

czytaj więcej »

22 maja 2016 22:44 | Aktualności

UWAGA REKRUTACJA!!!!

DO WSZYSTKICH UCZNIÓW GIMNAZJUM, KTÓRZY CHCĄ UCZYĆ SIĘ W NASZEJ SZKOLE!!!!! Tutaj znajdziecie link, żeby w sposób łatwy, prosty i przyjemny zarejestrować się w systemie!!! powiatrawicki.edu.com.pl/Kandydat Przypominamy, że nabór zaczyna się 23 maja. ZAPRASZAMY DO NAS!!!!! ...

czytaj więcej »

22 maja 2016 22:31 | Aktualności

LEKCJA EDUKACYJNA O PODATKACH

W dniu 20 maja 2016 r. gościł w naszej szkole zastępca naczelnika Urzędu Skarbowego w Rawiczu, pan Maciej Hodura, który przeprowadził lekcję edukacyjną dla słuchaczy Szkół dla Dorosłych. Tematem zajęć była „Rejestracja i podstawowe obowiązki podatnika wobec Urzędu Skarbowego”....

czytaj więcej »

17 maja 2016 17:30 | Aktualności

PROFILAKTYCZNIE, ZDROWO I SPORTOWO

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w naszej akcji ,,PROFILAKTYCZNIE, ZDROWO I SPORTOWO”, która odbędzie się dnia 30 maja 2016r. Nasze działanie ma na celu propagowanie wśród młodych ludzi spędzania czasu bez negatywnych dla zdrowia używek, a wybrany...

czytaj więcej »

12 maja 2016 08:42 | Aktualności

„Wielkopolski Obiad” 2016

Jednym z niedzielnych wydarzeń związanych z „POWIAT RAWICZ FESTIWAL” był konkurs kulinarny "Wielkopolski obiad". Ze względu na zmianę stałego terminu, młodzież naszej szkoły, już po raz drugi w tym roku szkolnym, uczestniczyła w tej konkurencji. Do rywalizacji przystąpiło osiem...

czytaj więcej »

09 maja 2016 19:03 | Aktualności

PaTPORT–7maja 2016

Młodzież naszej szkoły bardzo aktywnie uczestniczyła w akcjach zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe w Rawiczu w ramach „POWIAT RAWICZ FESTIWAL” odbywającego się w dniach 6 – 8 maja 2016 r. Jednym z elementów był sobotni występ w „Przeglądzie Talentów...

czytaj więcej »

09 maja 2016 18:10 | Aktualności

WYBIERAM LOKALNIE NA DEPTAKU W RAWICZU

Podczas „POWIAT RAWICZ FESTIWAL” szkoły prezentowały swoją ofertę edukacyjną w ramach akcji Wybieram Lokalnie. W tym roku 7 maja przedstawiciele szkół powiatu rawickiego spotkali się na deptaku w Rawiczu, by na przygotowanych przez siebie stoiskach reklamować kierunki kształcenia,...

czytaj więcej »

04 maja 2016 21:59 | Aktualności

MATURA, ACH MATURA!

Już zakwitają kasztany i bzy, a tegoroczni absolwenci szkół ponadgimnazjalnych zaczynają zmagać się z egzaminami maturalnymi. To najważniejsze sprawdziany wiedzy i umiejętności, których wynik jest przepustką na wyższe uczelnie. Harmonogram przebiegu egzaminu maturalnego w części...

czytaj więcej »