Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie

Najnowsze wiadomości

27 września 2016 21:16 | Aktualności

WITAMY WAS !!!

WITAMY WAS !!! We wrześniu odbyły się w naszej szkole zajęcia integracyjno – adaptacyjne w klasach pierwszych, które przeprowadziła, przy aktywnym udziale wychowawców, pani pedagog Ilona Pazoła – Szymańska. Celem zajęć była pomoc uczniom w zaadoptowaniu się w nowych...

czytaj więcej »

27 września 2016 21:11 | Aktualności

Pierwszy maturalny maraton języka niemieckiego ”Trening czyni mistrza”

„Übung macht den Meister” („Trening czyni mistrza”) pod takim hasłem został przeprowadzony 26 września br. przez p. Joannę Lisiak pierwszy maturalny maraton języka niemieckiego w ZSPT CKU w Bojanowie, który jest dopełnieniem zajęć fakultatywnych, w ramach których...

czytaj więcej »

27 września 2016 21:00 | Komunikaty

29 września Europejski Dzień Języków w naszej szkole!!!

Słuchajcie, to już niedługo!!! 29 września Europejski Dzień Języków w naszej szkole!!! Będą goście, będą gry, zabawy, będzie niesamowicie!!!

czytaj więcej »

25 września 2016 22:50 | Komunikaty

Będzie głośno i wesoło!!! I to już niedługo!!!

Ojjjjjjj!!! Będzie się działo!!! Będzie głośno i wesoło!!! I to już niedługo!!! Wkrótce uchylimy rąbka tajemnicy!!!

czytaj więcej »

21 września 2016 10:07 | Aktualności

Ruszamy ponownie! Przyjdź

Ruszamy ponownie! Masz ochotę miło spędzić czas w atmosferze kreatywnej pracy? Sprawdzić swoje kompetencje językowe? Nie czekaj! Przyjdź! Zapraszamy do uczestnictwa w pierwszym w tym roku szkolnym maturalnym maratonie języka niemieckiego pt. ”Trening czyni mistrza”. Start: 26 września...

czytaj więcej »

12 września 2016 11:34 | Aktualności

SPOTKAJMY SIĘ NA SZLAKU - SPOTKANIE XX

W dniach 10 - 11 września br. odbył się XX Turystyczny Zlot Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół Rolniczych w Bojanowie (obecnie ZSPT CKU ), w którym wzięło udział ponad 30 osób. Tym razem spotkaliśmy się w Karpnikach, w paśmie Rudaw Janowickich, a wspólną...

czytaj więcej »

10 września 2016 21:08 | Ogłoszenia

Ubezpieczenie uczniów od 01.09.2016 do 31.08.2017r.

Informacja na temat ubezpieczenia w naszej szkole w roku szkolnym 2016/2017 oraz potrzebne dokumenty do pobrania w załącznikach.

czytaj więcej »

10 września 2016 20:35 | Aktualności

Centrum Wystawowo – Edukacyjne w Gołaszynie integruje gminę Bojanowo z okolicą

Dnia 3 września 2016 roku w pięknej, wczesnojesiennej lub późnoletniej aurze, odbył się trzeci w tym roku festyn propagujący lokalną inicjatywę gospodarczą. Po majowych Targach Rolniczych, czerwcowych Dniach Roślin Strączkowych, Centrum Wystawowo – Edukacyjne w Gołaszynie zaprezentowało...

czytaj więcej »

01 września 2016 20:55 | Aktualności

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 W ZSPT W BOJANOWIE

1 września 2016 roku o godzinie 8.00 w auli szkoły ZSPT CKU w Bojanowie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Zebranych powitała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Beata Lipowicz, która odpowiadała za przebieg akademii. Swoją obecnością uroczystość zaszczycili: Starosta...

czytaj więcej »