Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie

Aktualności

30 września 2015 22:00 | Aktualności

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE I ZZ

30 września to dzień szczególny, dziewczyny klasy I ZZ postanowiły zaskoczyć swoich chłopaków z klasy miłą niespodzianką. Przygotowały słodki poczęstunek i napoje. Wszyscy zajadali się smakołykami w sympatycznej atmosferze. Ten mile spędzony czas na pewno zaowocuje jeszcze większą integracją...

czytaj więcej »

25 września 2015 22:59 | Aktualności

Dodatkowe zajęcia z języka niemieckiego

,,Niemiecki z filmem” Wszyscy zdajemy sobie sprawę z przydatności języków obcych we współczesnym świecie. Chcąc propagować naukę języka niemieckiego, ZSPT CKU proponuje swojej młodzieży pozalekcyjne zajęcia językowe. Podczas zajęć rozwijamy znajomość języka niemieckiego,...

czytaj więcej »

23 września 2015 22:02 | Aktualności

Wielkopolska Wieś Zaprasza

5 września w Gołaszynie odbył się pokaz informacyjno – promocyjno – handlowy „Wielkopolska Wieś Zaprasza” zorganizowany przez WODR w Poznaniu i Centrum Wystawowo – Edukacyjne w Gołaszynie. W wystawie udział wzięli również uczniowie naszej szkoły, którzy...

czytaj więcej »

Najnowsze komunikaty

02 października 2015 21:05 | Komunikaty

FUNDACJA ZWIERZĘCE SOS

Nadchodzi zima, a więc czas chłodów i mrozów. Zakładając ciepłe swetry, czapki, szaliki, pomyślmy, chociaż przez chwilę, o biednych bezdomnych zwierzętach, które w tym okresie przechodzą wielką próbę. Prosimy o pomoc dla naszych czworonożnych Przyjaciół:...

czytaj więcej »

01 października 2015 13:48 | Komunikaty

III Konkurs Żywej Piosenki

GCKTiR w Bojanowie organizuje konkurs piosenki. Więcej informacji w załączniku.

czytaj więcej »

30 września 2015 21:51 | Komunikaty

REGULAMIN KONKURSU JĘZYKOWEGO ,,DEUTSCH MIT FILM’’

I. Założenia ogólne: 1. Konkurs językowy ,,Deutsch mit Film” składa się z trzech etapów, które odbędą się w trakcie bieżącego roku szkolnego: a) I ETAP Najpiękniejszy plakat filmowy b) II ETAP Słownictwo i zwroty z filmów c) III ETAP Najciekawsza recenzja...

czytaj więcej »