Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie

Najnowsze wiadomości

28 kwietnia 2016 06:44 | Aktualności

„Stół pięknie nakryty”

W dniu 21.04.2016 roku odbył się w naszej szkole konkurs pt. ”Stół pięknie nakryty”. W zmaganiach konkursowych uczestniczyły uczennice klasy IITI, III i IVTŻ. Dziewczyny przygotowały nakrycia, dekoracje oraz zastawę stołową na różne imprezy okolicznościowe. Wyniki...

czytaj więcej »

20 kwietnia 2016 19:24 | Aktualności

Projekt: „KOLOROWA SZKOŁA”

Zakończyła się nasza tegoroczna zabawa plastyczna pt.: „KOLOROWA SZKOŁA”. Projekt miał pięć edycji. Przypomnijmy: „Dzień Edukacji Narodowej”, „Święta, Święta”, „Dzień Patrona”, „Kultura Języka” i „Święta Wielkanocne”. Po...

czytaj więcej »

20 kwietnia 2016 06:19 | Aktualności

WIELKA WYGRANA NASZEJ PIŁKARSKIEJ REPREZENTACJI!!!

19 kwietnia w Jutrosinie zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych – Licealiada 2015/2016 – w piłce nożnej, w których rewelacyjnie spisała się reprezentacja naszej szkoły i bezapelacyjnie zajęła PIERWSZE MIEJSCE!!! Chłopcy wygrali trzy mecze z drużynami...

czytaj więcej »

17 kwietnia 2016 23:01 | Aktualności

SŁUCHACZE POLICEALNEJ SZKOŁY DLA DOROSŁYCH W URZĘDZIE SKARBOWYM

Dnia 16 kwietnia br. słuchacze Zespołu Szkół Przyrodniczo – Technicznych CKU w Bojanowie Policealnej Szkoły dla Dorosłych w zawodzie technik rachunkowości wzięli udział w Dniu Otwartym zorganizowanym przez Urząd Skarbowy w Rawiczu. Zebranych przywitał pan Maciej Hodura, który...

czytaj więcej »

15 kwietnia 2016 23:05 | Aktualności

Gotuj z Zespołem Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Bojanowie

W ramach akcji „WYBIERAM LOKALNIE” nauczycielki: Agata Kubiak i Mirosława Biegała oraz uczniowie klas Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych postanowili zrealizować cykl programów kulinarnych: GOTUJ Z ZESPOŁEM SZKÓŁ PRZYRODNICZO-TECHNICZNYCH w BOJANOWIE, wzorowanych...

czytaj więcej »

14 kwietnia 2016 21:38 | Aktualności

WIZYTA W SZKARADOWIE

W ramach promocji, w dniu 14 kwietnia, uczniowie naszej szkoły gościli w Zespole Szkół w Szkaradowie. Patryk Gurdak i Michał Lisiak wraz z opiekunem L. Kotlarczyk zaprezentowali uczniom III klasy Gimnazjum kierunki kształcenia, które oferuje Zespół Szkół Przyrodniczo...

czytaj więcej »

12 kwietnia 2016 20:11 | Aktualności

Rawicki Festiwal Nauki w Gimnazjum w Sierakowie

We wtorek 12 kwietnia 2016 roku odbyły się Targi Edukacyjne w Gimnazjum w Sierakowie. Liczne szkoły ponadgimnazjalne, policealne i wyższe pojawiły się na targach, żeby zaprezentować swoje oferty edukacyjne. ZSPT CKU w Bojanowie również promował kierunki kształcenia, które planujemy...

czytaj więcej »

11 kwietnia 2016 22:00 | Aktualności

BĄDŹ ŚWIADOM... NIE TYLKO Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA...

7 kwietnia obchodzimy na całym globie Światowy Dzień Zdrowia. Jak co roku obchodom tym przyświeca jakaś tematyka. Rok 2016 dotyczy podstępnej choroby cywilizacyjnej – CUKRZYCY. Na całym świecie szerzono informacje i podejmowano działania mające na celu przybliżenie społeczeństwom informacji...

czytaj więcej »

10 kwietnia 2016 22:31 | Aktualności

UCZNIOWIE ZSPT CKU ODBĘDĄ TRZYMIESIĘCZNY STAŻ ZAWODOWY W NIEMCZECH

Uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU w Bojanowie pod koniec czerwca br. pojadą do Niemiec na trzymiesięczny staż zawodowy, którego organizatorem jest Towarzystwo Umiejętności Rolniczych w Poznaniu. Instytucjami niemieckimi, które współorganizują ten...

czytaj więcej »