Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie

Aktualności

05 października 2015 22:25 | Aktualności

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW W ZSPT CKU W BOJANOWIE

Iloma językami mówisz, tyle razy jesteś człowiekiem J.W.Goethe Pierwszym etapem obchodów Europejskiego Dnia Języków w ZSPT CKU w Bojanowie, było wykonanie prac, które należało oddać do dnia 28 września. Każda klasa zobowiązana była do wykonania minimum 5 prac...

czytaj więcej »

30 września 2015 22:00 | Aktualności

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE I ZZ

30 września to dzień szczególny, dziewczyny klasy I ZZ postanowiły zaskoczyć swoich chłopaków z klasy miłą niespodzianką. Przygotowały słodki poczęstunek i napoje. Wszyscy zajadali się smakołykami w sympatycznej atmosferze. Ten mile spędzony czas na pewno zaowocuje jeszcze większą integracją...

czytaj więcej »

25 września 2015 22:59 | Aktualności

Dodatkowe zajęcia z języka niemieckiego

,,Niemiecki z filmem” Wszyscy zdajemy sobie sprawę z przydatności języków obcych we współczesnym świecie. Chcąc propagować naukę języka niemieckiego, ZSPT CKU proponuje swojej młodzieży pozalekcyjne zajęcia językowe. Podczas zajęć rozwijamy znajomość języka niemieckiego,...

czytaj więcej »

Najnowsze komunikaty

06 października 2015 09:32 | Komunikaty

Spotkanie uczestników międzynarodowego projektu

Spotkanie uczestników międzynarodowego projektu kulinarnego Podróż w krainę smaków polsko – niemieckich w ramach pozaszkolnej wymiany młodzieży w Berlinie w dniach 30 listopada – 4 grudnia br. odbędzie się w poniedziałek 19 października o godz.10:00 w sali A1. Serdecznie...

czytaj więcej »

05 października 2015 22:49 | Komunikaty

250 – LECIE TEATRU PUBLICZNEGO W POLSCE

W związku z 250 – leciem Teatru Publicznego w Polsce proponuję młodzieży Zespołu Szkół Przyrodniczo Technicznych w Bojanowie wzięcie udziału w spektaklu teatralnym pt. ,,Mąż i żona” (komedia Aleksandra Fredry), który odbędzie się dnia 28 października 2015 roku (środa)...

czytaj więcej »

05 października 2015 22:16 | Komunikaty

NOC FILMOWA

W ramach integracji młodzieży ZSPT z uczniami Gimnazjum w Bojanowie komisja do spraw promocji zaprasza wszystkich chętnych na NOC FILMOWĄ, która odbędzie się dnia 10 listopada (wtorek) 2015 roku w naszej szkole. Szczegóły u organizatorów. Zachęcamy do wzięcia udziału A....

czytaj więcej »