Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie

Najnowsze wiadomości

05 lipca 2016 14:41 | Ogłoszenia

Konkurs "Dobra szkoła dla rolnika"

Szczegóły konkursu znajdują się na poniższej stronie http://wiescirolnicze.pl/zrob-filmik-i-zgarnij-2-tysiace-zlotych/

czytaj więcej »

25 czerwca 2016 21:23 | Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ZSPT CKU W BOJANOWIE

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego było szczególne. Podziękowaliśmy Panu Dyrektorowi Dariuszowi Sikorze za długoletnią, owocną, pełną zaangażowania i oddania pracę w naszej szkole. Od września uczniowie spotkają się z panem dyrektorem na lekcjach wychowania fizycznego. Pożegnaliśmy...

czytaj więcej »

16 czerwca 2016 21:44 | Aktualności

WSPOMNIENIA I PODSUMOWANIE AKCJI PROFILAKTYCZNO – SPORTOWEJ

Profilaktycznie, zdrowo i na sportowo młodzież naszej szkoły spędziła dzień 30 maja 2016r. Uczniowie pod czujnym okiem wychowawców i opiekunów wzięli udział w konkursach zorganizowanych przez pedagoga szkolnego, członków komisji profilaktycznej i nauczycieli wychowania fizycznego....

czytaj więcej »

14 czerwca 2016 23:09 | Aktualności

KONKURS JĘZYKOWY ,,DEUTSCH MIT FILM”

W czerwcu odbył się trzeci i zarazem ostatni etap konkursu językowego, zaplanowanego na rok szkolny 2015/ 2016. Konkurs był jednym z elementów projektu edukacyjnego z języka niemieckiego pt.: ,,Film im Deutschunterricht”. Pierwszy etap pt.: ,,Najpiękniejszy plakat filmowy” został...

czytaj więcej »

13 czerwca 2016 21:34 | Aktualności

Sukces naszych uczniów w konkursie matematycznym "Fachowiec"

Wyznaczeni uczniowie klasy pierwszej i drugiej Zasadniczej Szkoły Zawodowej reprezentowali naszą szkołę w konkursie matematycznym „FACHOWIEC”, który odbył się 13 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół im. Kajetana Morawskiego w Krzywiniu. W zmaganiach wzięli udział uczniowie...

czytaj więcej »

09 czerwca 2016 21:52 | Aktualności

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE ZAWODOWE

ETAP PISEMNY 17 czerwca 2016r.: (godz. 10:00) egzamin pisemny w kwalifikacji R.3 (klasa IIITR, KKZ*), (godz. 10:00) egzamin pisemny w kwalifikacji A.18, M.1, T.6, E.12 (klasa III ZSZ, IIITŻ, IITM, IITI, IIZSZ), (godz. 12:00) egzamin pisemny w kwalifikacji M.2, T.15, A.36, R.16 (klasa IIIZSZ, IVTŻ, KKZ,...

czytaj więcej »

09 czerwca 2016 21:00 | Aktualności

PROFILAKTYCZNY DZIEŃ DZIECKA W RAWICZU

1 czerwca uczennice klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych pod opieką pani Ilony Pazoły – Szymańskiej uczestniczyły w wydarzeniu promującym ruch PaT, propagując życie bez uzależnień, w ramach Ogólnopolskiego Dnia Profilaktyki. Spotkanie młodzieży powiatu rawickiego...

czytaj więcej »

07 czerwca 2016 22:58 | Aktualności

Dziękujemy!!!!!! Akcja „Nakarm bezdomnego zwierzaka z naszej gminy” zakończona!!!

W Zespole Szkół Przyrodniczo – Technicznych w Bojanowie podsumowano zbiórkę ,,darów dobrego serca”. Uczniowie wykazali się dużą wrażliwością oraz wielkim sercem i pozytywnie odpowiedzieli na apel. Udało się zebrać: 58 kg karmy suchej, 15 kg karmy mokrej, 3 kg...

czytaj więcej »

23 maja 2016 18:23 | Aktualności

Regionalne Targi Rolnicze

W dniach 21–22 maja miały miejsce IX Regionalne Targi Rolnicze Gołaszyn – Wiosna 2016, podczas których zainteresowani mogą zapoznać się z najnowszymi ofertami branży rolniczej, obejrzeć wystawy gołębi, kur, papug i królików. Korzystając z dużego zainteresowania...

czytaj więcej »

22 maja 2016 23:12 | Aktualności

UWAGA KONKURS

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez firmę ANWIL S.A., gdzie patronem jest KCER – Montuj memy z CANWILem. Szczegóły konkursu znajdują się pod linkiem: https://www.tropicielemitow.pl/konkurs/ oraz w załączniku. Konkurs trwa do 15.06.2016 a na zwycięzców...

czytaj więcej »