Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie

Najnowsze wiadomości

04 maja 2016 21:59 | Aktualności

MATURA, ACH MATURA!

Już zakwitają kasztany i bzy, a tegoroczni absolwenci szkół ponadgimnazjalnych zaczynają zmagać się z egzaminami maturalnymi. To najważniejsze sprawdziany wiedzy i umiejętności, których wynik jest przepustką na wyższe uczelnie. Harmonogram przebiegu egzaminu maturalnego w części...

czytaj więcej »

04 maja 2016 21:37 | Aktualności

Święto Konstytucji 3 Maja

Dyrektor Dariusz Sikora i przedstawiciele nauczycieli ZSPT CKU uczestniczyli w obchodach uroczystości związanych z dniem 3 Maja, który w naszym kraju jest świętem narodowym i kościelnym. Jest to dzień ważnych wydarzeń i wielkich rocznic: 225 lat temu uchwalono w Polsce, drugą na świecie...

czytaj więcej »

04 maja 2016 14:11 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych – 29 kwietnia 2016

W ostatni piątek kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 klas programowo najwyższych dla młodzieży i dorosłych, podczas którego zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły. Absolwentami Zespołu Szkół Przyrodniczo – Technicznych CKU w Bojanowie...

czytaj więcej »

28 kwietnia 2016 06:44 | Aktualności

„Stół pięknie nakryty”

W dniu 21.04.2016 roku odbył się w naszej szkole konkurs pt. ”Stół pięknie nakryty”. W zmaganiach konkursowych uczestniczyły uczennice klasy IITI, III i IVTŻ. Dziewczyny przygotowały nakrycia, dekoracje oraz zastawę stołową na różne imprezy okolicznościowe. Wyniki...

czytaj więcej »

20 kwietnia 2016 19:24 | Aktualności

Projekt: „KOLOROWA SZKOŁA”

Zakończyła się nasza tegoroczna zabawa plastyczna pt.: „KOLOROWA SZKOŁA”. Projekt miał pięć edycji. Przypomnijmy: „Dzień Edukacji Narodowej”, „Święta, Święta”, „Dzień Patrona”, „Kultura Języka” i „Święta Wielkanocne”. Po...

czytaj więcej »

20 kwietnia 2016 06:19 | Aktualności

WIELKA WYGRANA NASZEJ PIŁKARSKIEJ REPREZENTACJI!!!

19 kwietnia w Jutrosinie zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych – Licealiada 2015/2016 – w piłce nożnej, w których rewelacyjnie spisała się reprezentacja naszej szkoły i bezapelacyjnie zajęła PIERWSZE MIEJSCE!!! Chłopcy wygrali trzy mecze z drużynami...

czytaj więcej »

17 kwietnia 2016 23:01 | Aktualności

SŁUCHACZE POLICEALNEJ SZKOŁY DLA DOROSŁYCH W URZĘDZIE SKARBOWYM

Dnia 16 kwietnia br. słuchacze Zespołu Szkół Przyrodniczo – Technicznych CKU w Bojanowie Policealnej Szkoły dla Dorosłych w zawodzie technik rachunkowości wzięli udział w Dniu Otwartym zorganizowanym przez Urząd Skarbowy w Rawiczu. Zebranych przywitał pan Maciej Hodura, który...

czytaj więcej »

15 kwietnia 2016 23:05 | Aktualności

Gotuj z Zespołem Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Bojanowie

W ramach akcji „WYBIERAM LOKALNIE” nauczycielki: Agata Kubiak i Mirosława Biegała oraz uczniowie klas Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych postanowili zrealizować cykl programów kulinarnych: GOTUJ Z ZESPOŁEM SZKÓŁ PRZYRODNICZO-TECHNICZNYCH w BOJANOWIE, wzorowanych...

czytaj więcej »

14 kwietnia 2016 21:38 | Aktualności

WIZYTA W SZKARADOWIE

W ramach promocji, w dniu 14 kwietnia, uczniowie naszej szkoły gościli w Zespole Szkół w Szkaradowie. Patryk Gurdak i Michał Lisiak wraz z opiekunem L. Kotlarczyk zaprezentowali uczniom III klasy Gimnazjum kierunki kształcenia, które oferuje Zespół Szkół Przyrodniczo...

czytaj więcej »