Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie

Najnowsze wiadomości

27 października 2016 13:27 | Aktualności

Spotkanie integracyjne

Spotkanie integracyjne W sobotę, dnia 22 października 2016 roku, klasa Iza wraz z wychowawczynią, zorganizowała ognisko integracyjne. Uczniowie spotkali się w Tarchalinie, poza murami szkoły. Celem spotkania, było wzajemne poznanie się uczniów, nawiązanie i pogłębienie pozytywnych relacji...

czytaj więcej »

27 października 2016 11:48 | Aktualności

Świat wokół nas. Spotkanie z podróżnikiem

Dnia 26 października w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU w Bojanowie odbyło się spotkanie z poznańskim podróżnikiem - Emilem Wittem. Ten młody człowiek opowiedział naszej młodzieży o swoich dwumiesięcznych zmaganiach z brazylijską puszczą. Spotkanie było bardzo...

czytaj więcej »

26 października 2016 16:51 | Aktualności

SPÓŹNIONY, ALE JAKI FAJNY DZIEŃ CHŁOPAKA!!!

SPÓŹNIONY, ALE JAKI FAJNY DZIEŃ CHŁOPAKA!!! Dziewczyny z klasy II ZSZ po raz kolejny zaskoczyły chłopców. Tym razem z okazji DNIA CHŁOPAKA zorganizowały wspólny wypad za miasto na grilla. Impreza odbyła się z małym opóźnieniem, ponieważ we wrześniu część uczniów...

czytaj więcej »

26 października 2016 16:39 | Aktualności

Pierwsza próba za nami

Pierwsza próba za nami Dnia 24 października br. uczniowie klasy IV technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz IV technikum rolniczego mieli możliwość uczestniczenia w pierwszej próbnej ustnej maturze z języka niemieckiego przygotowanej przez germanistkę Joannę Lisiak. Po...

czytaj więcej »

18 października 2016 19:58 | Aktualności

Drugi maturalny maraton języka niemieckiego ”Trening czyni mistrza”

Drugi maturalny maraton języka niemieckiego ”Trening czyni mistrza” „Übung macht den Meister” („Trening czyni mistrza”) pod takim hasłem został przeprowadzony 17 października br. drugi maturalny maraton języka niemieckiego w ZSPT CKU w Bojanowie, w ramach...

czytaj więcej »

18 października 2016 14:57 | Komunikaty

LISTOPADOWA NOC FILMOWA

LISTOPADOWA NOC FILMOWA Zespół do spraw promocji szkoły, w składzie: Anna Cwojdzińska, Magdalena Gosieniecka, Agata Kubiak i Izabela Rychlik, organizuje dnia 07 listopada 2016 roku LISTOPADOWĄ NOC FILMOWĄ, na którą zapraszamy uczniów szóstych klas Szkoły Podstawowej...

czytaj więcej »

18 października 2016 14:55 | Komunikaty

Fascynujący świat amazońskich lasów deszczowych

Fascynujący świat amazońskich lasów deszczowych Dnia 26 października nasza szkoła będzie gościć młodego podróżnika – Emila Witta, który opowie nam o swojej samotnej dwumiesięcznej wyprawie do Amazonii. Będzie to pokaz slajdów, wzbogacony filmami i opowieścią...

czytaj więcej »

17 października 2016 09:28 | Aktualności

SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE

SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE 11 października młodzież naszej szkoły spotkała się ze specjalistą ds. uzależnień panią Katarzyną Jędrzejewską z Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień „MONAR” w Lesznie. Spotkanie przebiegało pod hasłem „Łatwo zacząć trudno skończyć…”,...

czytaj więcej »

17 października 2016 09:12 | Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W dniu 14 października 2016 roku o godz. 8.30 w Zespole Szkół Przyrodniczo – Technicznych CKU w Bojanowie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości udział wzięli: zaproszeni goście, dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy administracji...

czytaj więcej »